מוצרים

» בניית אתרים

בדי.בי.אר מתמחים בבנית מגוון רחב של אתרי אינטרנט החל באתרי תדמית לעסקים קטנים וגדולים , פורטלי מידע, גלריות להעלאת תמונות , אתרים מבוססים פלאש , בניית חנויות ואתרי מסחר אלקטרוני מאובטחים. היתרון שלנו בבניית אתרים בא לידי ביטוי בעיצוב המרענן, התמקדות במסר ובתוכן אותו אנחנו רוצים לקדם ולהעביר הלאה, אתר אינטרנט קליל שנטען במהירות ומערכת ניהול נוחה ופשוטה לתפעול.
אתרים שאנו בונים כיום נבנים בצורה חכמה מבחינה טכנולוגית ובהתאמה לשינויים בשיטות הדירוג של מנועי החיפוש וזאת כדי לאפשר לאתרכם לקבל את החשיפה המקסימלית ע"י מיקום אתרכם ראשון בתוצאות החיפוש.

בנייה, עיצוב וקידום אתרים תוך מתן דגש על בניה נכונה ויעילה המאפשרת קידום בכל מנועי החיפוש באינטרנט אך מטרתנו העיקרית היא לבנות אתר יפה ומושקע וחשוב מכך שימשוך את תשומת לב הגולשים ויהפוך אותם ללקוחות . אצלנו כל השירותים הישירים והנלווים הם תחת קורת גג אחת. משלב הבניה , העיצוב , הקידום , חיבור לרשתות חברתיות כגון: פייסבוק , טוויטר , יוטיוב ועוד....
 
בעידן של היום שבניית אתרים חובבנים לא עולה הרבה כסף ישנם כמויות אדירות של אתרים שעוסקים באותו תחום וכמות המידע הכפול והלא רלוונטי שתוכלו למצוא ברשת הוא עצום אנחנו נדאג למקד את אתרכם כך שלאחר הכירות ראשונה הגולשים ירצו לחזור ולבקר באתרכם שוב ושוב.

בניית אתר מתחילה עוד מהשלבים המוקדמים של בניית הדף הראשי והדפים המשניים , בחירת עץ התפריטים , כתיבת טקסט איכותי ועשיר שיתאר את העסק שלך בצורה הטובה ביותר וגם יקדם אותו במנועי החיפוש בצורה מקצועית בעזרת שילוב של מילות מפתח.
בניית אתר ומיקומו גבוהה במנועי החיפוש לא מסתיימת לאחר בניית האתר והכנסת התוכן אלא דורשת עבודת תחזוקה לאורך תקופה כדי לראות תוצאות שהבאה לידי ביטוי בהתקדמות במנועי החיפוש.את עבודת הקידום הבסיסית תוכלו גם לעשות בעצמכם בעזרת מדריכים שתוכלו אצלנו באתר או לחפש באינטרנט. הוספת האתר החדש לפורטלים , אינדקסים , פורומים וקידומו ברשתות החברתיות .
בכל האתרים שלנו משולבים כלי בדיקה וניתור בעיות מהמובלים בשוק לצורך מעקב יומי , שבועי וחודשי אחרי תנועות הגולשים , סוגי חיפוש , השוואת גולשים קבועים לעומת חדשים ,ועוד מגוון רחב של מידע רלוונטי ועדכני אודות הגולשים באתרכם . האתרים נבנים בכל השפות (PHP , ASP , FLASH , HTML , CSS ) על פי דרישת הלקוח תוך מתן דגש על צרכיו.

שירות נוסף וחשוב שאנו מעניקים ללקוחות שלנו הינו בדיקת שגיאות באתר אינטרנט , כיום יש המון חברות שבונות אתרים באופן עצמאי ע"י מפתחי אתרים או בעזרת תוכנות לבניית אתרים אך לאחר סיום הבניה הם אינם בודקים את תקינות האתר באופן מלא ומקצועי. תקינות האתר חשובה מאוד לאופן בו האתר מוצג לגולש . כיום יש הרבה דפדפנים ומגוון רחב מאוד של מכשירים שבעזרתם האתר מוצג לגולשים ,וכל שגיאה שקיימת באתר עלולה להשפיע בצורה ישירה על האופן שבו הגולש יראה את אתרכם וחשוב מכך עלולה למנוע מהגולש להיחשף למידע באתרכם.
*לכן חשוב מאוד להקפיד שלא יהיו שגיאות באתר שישפיעו על האתר שלכם וכך גם על העסק שלכם.

התאמה לכל הדפדפנים:
פעם האקספלורר של מיקרוסופט היה היחיד בשוק ולכן הוא גם שלט בו ,ובזמן בניית אתר היה צריך לראות איך האתר נראה בדפדפן הזה , אך כיום המצב השתנה ישנם בערך 5 דפדפנים ששולטים בשוק ולכן חשוב לבנות את האתר בצורה כזאת שהוא יראה אותו דבר בכולם ללא בעיות תאימות.» אפליקציות לטלפונים חכמים

בניית אפליקציה לטלפון חכם ... למה צריך לבנות אפליקציה אייפון או אנדרואיד לעסק שלי ? איפה זה עוזר לי ?
לפני כמה שנים חיינו בתקופה שכל יצרנית של טלפון סלולרי ניסתה להקטין ככל האפשר את הטלפון ועד היום שבו הגיח האייפון לחיינו ושינה את כללי המשחק.
היצרניות חזרו לייצר טלפונים גדולים אבל הרבה יותר חכמים ומהירים. טלפונים אלה עזרו לנו לאחד כמה מהמוצרים שאין יום שאנחנו לא משתמשים בהם כגון טלפון סלולרי , נגן מוזיקה מחשב נייד , גלישה באינטרנט ועוד ... למכשיר אחד חכם ונייד.

ומאז אותו יום התפתחה לה נישה חדשה שנקראת חנות אפליקציות מקוונת שמבדלת כל יצרנית של טלפון סלולרי שיש לה גם מערכת הפעלה ייחודית לה.
ומאז נפתחו בתי ספר רבים המציעים קורסים המלמדים איך לפתח אפליקציות אייפון ואנדרואיד.
כיום לאחר שכל נושא האפליקציות לאייפון ואנדרואיד תפס תאוצה לבתי עסק קטנים וגדולים יש אפליקציה שעוזרת להם לפרסם את החנות ולשווק אותה לקהל רחב יותר של לקוחות.

הטלפונים הסוללרים החכמים אומנם עוזרים לנו להיות זמינים כמו כל שאר הטלפונים אך הערך המוסף שהם הביאו איתם זה האפשרות להיות מחובר לרשת האינטרנט באופן קבוע אך ישנו חיסרון קטן שהוא גודל המסך. בגלל שגודל המסך הוא קטן ונורא קשה לגלוש לאתרים שאנחנו רגילים לגלוש אליהם מהבית כי הם לא מותאמים לגודל של הטלפונים החכמים ,ולכן הגיע הצורך לייצר גישה נוחה יותר למשתמשים לגלוש לאתרים שהם מחוץ לבית מטלפונים חכמים ומאז החלה ההיסטריה שנקראת אפליקציה לאייפון או אנדרואיד וכיום יש כמויות אדירות של אפליקציות לכל תחום והרבה מאוד עסקים שלא רצו להישאר מאחור ניצלו את המומנטום ופיתחו לעצמם אפלקציית אייפון שעוזרת להם לקדם ולשווק את העסק שלהם במדיה החכמה.

היום אפשר כבר להגיד שהשגעון של בתי עסק לפתח לעצמם אפליקציה לאתר אינטרנט שלהם ואז להתחיל לתחזק גם אתר אינטרנט וגם אפליקציה הוחלף בבניית ממשק נוסף לטלפונים חכמים ואז כל עידכון של האתר באופן אוטומטי גם מעדכן את האפליקציה . ועוד פרט חשוב מעבר לעידכונים הוא הפשטות והמהירות שבה נתין לבצע שינויים בעיצוב הממשק החדש לטלפונים סלולרים.» מערכת לניהול תוכן

לפני שאתם הולכים לבנות אתר אינטרנט חשוב מאוד לבדוק את הממשק ניהול שמגיע עם האתר. את העיצוב של האתר תמיד אפשר לשנות ואתם תוכלו למצוא הרבה חברות שיבנו לכם את אותו אתר בדיוק אבל הממשק ניהול שלהם יהיה מסובך ולא נוח וכל פעם שתירצו לעשות שינוי באתר אתם תתלשו לעצמכם שערות.

במשך השנים פיתחנו שני מערכות שונות ופשוטות לניהול דוכן דינמי לאתר אינטרנט. מערכות אלו יודעות לעבוד עם כל האתרים על כל סוגי הטכנולוגיות והם מאוד נוחות לתפעול.

מערכות ניהול תוכן שלנו המסוגלות להשתלב גם על אתרים שלא נבנו על ידינו.
בעזרת מערכות אלו תוכלו לנהל ולשמור על האתר שלכם מעודכן בשיא הפשטות והקלות.

המערכות שלנו יודעות לעדכן:
שינוי הוספת תכנים בכל השפות
כותרות לדפים
הוספה הסרת תמונות
שינוי הוספת תפריטים
שינוי צבעים באתר
שינוי תגיות מטא צג לצורך שינוי כותרת העמוד , תיאור , מילות מפתח של אותו עמוד
יכולת התקנת הממשק ניהול על אתרך או בצורה חיצונית (לפי שיקול דעתך).» יצירת ברקודים

כיום ניתן לעשות שימושים רבים בברקודים כקיצורי דרך למגוון רחב של פעולות.
ביניהם:
QR ברקוד חיוג אוטומטי
QR ברקוד לשליחת SMS
QR ברקוד לשליחת דוא"ל
QR ברקוד לפתיחת דף אינטרנט
QR ברקוד להוספת אירוע ללוח שנה
QR ברקוד להעברת פרטים אישים כמו כרטיס ביקור
ועוד....

אנחנו פה כדי לייעץ ,ולעזור לכם לשלב ברקוד גם אצלכם באתר , בפרסומת שאתם רוצים לעלות לעיתון או על פליירים.
צרו איתנו קשר ותתחדשו בברקוד חדש