העבודות

» ניהול אתרי אינטרנט ללקוחות

כמה פעם נכנסתם לאתר שלכם וחשבתם שהאתר שלכם לא נראה טוב, שהתמונות האלה ממש ישנות , ושהאתר ממש לא מעודכן.

כיום שהפרסום עבר ממסכי הטלויזיה לרשת האינטרנט ובניית אתר לצורך חשיפה ויצירת קשר עם הלקוח הפכה להיות עסק לא יקר במיוחד (עבור אתרים פשוטים) אפילו בחינם למי שיש רקע טכני ויש לו זמן להתעסק עם זה.

אנחנו בדי.בי.אר מספקים שירות תחזוקה לכל אותם עסקים קטנים או גדולים שיודעים שמאז שהם בנו את האתר עברו הרבה מים בנהר ,ומאז שהאתר שלהם נבנה הם התחילו למכור מוצרים חדשים , יש מוצרים שירדו מהמדף , הם נכנסו לתחומים חדשים , הלוגו שמופיע באתר הוא הלוגו הישן ופשוט אין להם זמן או שהם לא יודעים איך לעשות. (נכון שיש לרובם יש בן , אח או קרוב משפחה שמבין יכול לעשות את זה אבל בדיוק עכשיו הוא עסוק בחיים שלו). הדברים הפשוטים האלה יכולים להכניס לכם הרבה כסף לעסק לכן לא תמיד משתלם להעזר בקרוב משפחה ולחסוך כמה שקלים.

אותם בעלי עסקים בטוח יהיו שמחים לדעת שיש מישהו שתמיד אפשר יהיה להתקשר אליו או לשלוח לו אימייל קטן שיעשה עבורם את המטלה הקטנה או הגדולה והמסובכת שהם דוחים ודוחים בגלל אי אילו סיבות.

כיום החשיפה באינטרנט היא כלל ארצית ואפילו עולמית וזה מה שהופך את זה לפוטנציאל אדיר ולכן אתרי אינטרנט יפים שמאורגנים היטב, מעודכנים ומקודמים במנועי החיפוש יכולים להביא כמות עבודה וטלפונים לחברה שאף עובד לא יביא גם אם הוא ינסה למכור מדלת לדלת.

להפוך את העסק שלכם לכזה שמוכר גם בחול זה לא סיפור מסובך ויקר תודות לתחרות בשירותי השילוח הארציים והבין לאומיים ולכן כל מה שנשאר לכם זה רק להפוך את האתר שלכם לכזה שימשוך לקוחות חדשים אליכם.

 

ניהול אתרים עבור עסקים קטנים גדולים

הוספת או הסרה של עמודים , תמונות , קטגוריות ,טסקט באתר , המידע על כל מוצר שמופיע אצלכם באתר.

בקיצור ....כל דבר שעולה על ראשכם ואתם לא יודעים איך לעשות.

 

התאמה לסמארטפון וטאבלטים

הסמאטפונים והטאבלטים נכנסו לחיינו לפני מספר שנים בצורה כל כך חזקה משום ש-70% מהעבודה שהיינו רגילים לעשות על המחשב בבית אפשר לעשות בעזרתם מחוץ לבית  (פעם זה היה יתרון אבל היום זה הפך לחסרון משום שהפכנו להיות זמינים 24 שעות ביממה לכל מי שצריך מאיתנו משהו בין אם זה להגיד שלום ,לשלח הודעה או מישהו מהעבודה שמבקש שנעשה משהו ממש אבל ממש קטן).

וככל שהמסכים של הטלפונים רק הולכים וגדלים אז השימוש במחשב ביתי הולך ומצתמצם.

לכן כיום חשוב להתאים את אתרי האינטרנט שיהיו נוחים לעבודה וגלישה מכל סמארטפון כדי שלהם יהיה קל ונוח להתמצא באתר שלכם ולהגיע לדף שמעניין אותו בקלות ובמהירות. לכן שחושבים על אתר מותאם לסמארטפונים חשוב להבליט רק את מה שעיקרי וחשוב בעסק שלכם וגם עלול להיות מעניין עבור אותו לקוח פוטנצאלי. השתדלו להציג כמות מידע קטנה וממוקדת , לדלל במידע לא חשוב ובדפים מיותרים (זה גם יוזיל לכם את העלויות של הפיתוח וגם יעזור לגולשים להגיע לעיקר דרך המסך הקטן).

חושב לזכור שיש סיכוי סביר שאותו גולש שכרגע נמצא באתר שלכם נמצא במרחק קצר מהחנות שלכם. אז תגרמו לו להיכנס.

 

הוספת מאמרים לאתרים לצורך קידומם

חשוב להבין שכל מנועי החיפוש סורקים באופן שיטיתי אחת לכמה ימים , שבועות ואפילו חודשים P(תלוי באופי האתר) .מנועי החיפוש סורקים טקסט ותמונות ועל פי שיטות ייחודיות מסווגים כל אתר על פי התוכן שבו . כמובן שהתוכן בו נמדד בכמות , באיכות , במיקוד שלו והכי חשוב באותנטיות שבו.

כיום ישנם המון אתרים ריקים מתוכן או שהוא פשוט לא מספיק וממצא את התחום שבו הם מנסים לפרוץ ולכן אנו יכולים לעזור לכם על ידי הוספת מאמרים רלוונטים , טקסט במקום שחסר , כתיבת חומר פרסומי ואפילו כתיבת חומר שמאפיין את העסק שלכם.
הוספת מאמרים לקידום זה ממש לא עסק יקר ולכן לחסוף במקום שיכול לקדם אתכם במנועי החיפוש וכך להוסיף לכם עוד כמה לקוחות חדשים. (לא עסק יקר = הכוונה היא שסביר להניח שמספיק שלקוח אחד יגיע לאתר שלכם בזכות אותו מאמר ויקנה משהו אז אפשר להגיד שכבר הרווחתם מההשקעה שלכם בזכות אותו לקוח בודד)

 

קידום אתרים באינטרנט

מקום ראשון בגוגל יש רק אחד אבל יש מספר עצום של אתרים שאפילו לא מופיעים בעמוד ה -10 של גוגל (לידעתכם.... למעלה מ 90% מחיפושים במנועי החיפוש לא מגיעים לעמוד השני).

קידום לעמוד הראשון של גוגל יכול להביא לאתר שלכם כמות נכבדת של גולשים שבטוח תעזור לכם למצוא ולהגיע ללקוחות חדשים שבחיים לא הייתם מגיעים אליהם בגלל שהם פשוט לא יודעים שאתם קיימים.

הקידום במנועי החיפוש עוזר ללקוחות פוטנציאלים מכל אזור בארץ או בעולם לדעת על קיומכם ,להכיר אתכם ואם תתנו שירות טוב והאתר שלכם יהיה מזמין אז הרווחתם לקוח חדש ברשימת הלקוחות שרק תלך ותגדל וכל זה רק בזכות שהופעתם בדף הראשון במנוע החיפוש של גוגל , יאהו ורבים וטובים אחרים.

חשוב לדעת שתהליך של קידום אתרים לא קורה בן לילה וגם לא חודש או חודשיים זוהי עבודה שלוקחת זמן ואת התוצאות רואים לאט לאט ולכן תמיד חשוב לדאוג שהאתר יהיה מעודכן , ותמיד לדאוג ולעדכן אותו.
את הקידום עושים למילים (כי הרי זה שמקלידים במנועי החיפוש) ולכן הקידום תמיד מתבצע על מילים ויש מילים שהם חזקות ויש אתרים שהם וותיקים שמסומנים אצל גוגל , יאהו וכל השאר כמובילים על סמך השיטות שלהם לקטלג אתרים ולכן יהיו מצבים שהקידום שתשלמו עליו הרבה כסף תמיד יביא אתכם להיות אחריהם , אבל סבלנות משתלמת יהיו מצבים זמניים שתעקפו אותם ואולי הרבה כמה חודשים או שנים תלוי בעבודת קידום אפילו תעקפו אותם.

לידעתכם ... אי אפשר להבטיח שדווקא אתם תופיעו במקום הראשון בתוצאות חיפוש כי כמוכם יש עוד הרבה אתרים ועוד המון מקדמי אתרים שעובדים על קידום של אתרים אחרים בדיוק על המילים שאתם מעוניינים לקדם במקביל אליכם. אז מי שיבטיח לכם להופיע בעמוד הראשון ובמקום הראשון בלי לשמוע מה אתם מעוניינים לקדם תמשיכו לחפש מקדם אתרים אחר!

ניהול דפי פייסבוק

היום יותר ויותר חשוב (וגם כדאי) זה לפתוח דף פייסבוק לעסק שלכם על מנת למשוך אליכם תנועה ולקבל חשיפה ממוקדת של גולשים (במקרים רבים זה אפילו יותר חשוב מהאתר אינטרנט)

היום בפייסבוק אפשר לדעת במדויק הרבה פרטים על הגולשים שביקרו בדף שלכם (מין , דת , גיל וכו)

בפייסבוק אפשר להפיץ מבצעים ברמה יומית , שבועית (מתי שרק בא לכם) לכל החברים שלכם ולכל מי שעוקב אחריכם , אותו מבצע לפי רמת האטרקטיביות שבו יכולה להיות מופץ בשניות להגיע לחשיפה מקסימלית של מאות אלפי אנשים וזה משהו שגם פרסומת בטלויזיה לא תעשה בשבילכם והיתרון פה שזה בחינם.

בעזרת השקעה יומית או שבועית של הזמן שלכם אתם יכולים לפרסם את העסק שלכם ובכך להגיע לעוד ועוד גולשים שידעו שאתם קיימים ובכך להגדיל את כמות הלקוחות הפוטנציאלים שלכם.

ואם אין לכם זמן צרו איתנו קשר ואנחנו נעשה זאת עבורכם.